logo
logo

« All Events

Webinar "Wygrywaj na rynku SMB z Teamem Exclusive Networks i rozwiązaniami Fortinet"

16 czerwca 2023 @ 10:00 - 11:30

ZAREJESTRUJ SIĘ

W ramach świętowania 20 lat współpracy Exclusive Networks z Fortinet przygotowaliśmy dla naszych partnerów wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już 16 czerwca o godzinie 10:00.
Podczas webinaru "Wygrywaj na rynku SMB z Teamem Exclusive Networks i rozwiązaniami Fortinet" nasi doświadczeni trenerzy - Jerzy Trzepla, Security Department Director w Exclusive Networks Poland oraz Grzegorz Szałański, Fortinet Business Unit Manager w Exclusive Networks Poland - przedstawią propozycję strategii działania w kontekście zmian w kanale partnerskim marki, zaproponują dedykowane narzędzia, profesjonalne usługi oraz podzielą się dobrymi praktykami w obszarze sprzedaży.
„Wiedza to także otwartość na zmiany. Tym razem wdrożenie nowego modelu biznesowego może być tym czynnikiem, który zagwarantuje wzrost marży i podniesienie jakości usług poprzez zwiększenie dostępu klientów końcowych do wiedzy eksperckiej. Każdy uczestnik webinaru będzie mógł zapoznać się z propozycją nowej strategii ofertowania rozwiązań Fortinet i interaktywnie współuczestniczyć w kreowaniu naszych usług. Poświęcając nam swój czas, będzie miał szansę trwale przedefiniować swoje modele biznesowe. Z naszego webinaru może skorzystać każda firma, która sprzedaje bądź chce sprzedawać rozwiązania z zakresu #security i jest naszym partnerem handlowym” - tłumaczy Grzegorz Szałański.
Formularz zapisów na webinar jest otwarty na stronie ⬇⤵
Serdecznie zapraszamy do rejestracji i udziału w wydarzeniu!

Details

Date:
16 czerwca 2023
Time:
10:00 - 11:30

Venue

online

Zapisz się do naszego newslettera

logo Veracomp Exclusive Networks
info@40camp.pl
Copyright © 2016 – 2024 Exclusive Networks Poland Polityka Prywatności
Realizacja: Bitubi
cross