40camp logo

Poznaj 40funky i od ręki rozwiąż problemy z konfiguracją

Właśnie wystartował projekt 40funky. Od teraz na naszym kanale na YouTube będą regularnie pojawiać się krótkie filmiki z najlepszymi scenariuszami wdrożeń Fortineta.

Skąd wziął się pomysł?

Szukaliśmy skutecznego sposobu, by wytłumaczyć, że konfigurowanie rozwiązań FortiGate jest proste. Co więcej, mieliśmy świadomość, że wielu użytkowników nie podejmuje próby zmierzenia się z logicznym budowaniem polityk, a bazuje na jednej konfiguracji powdrożeniowej. Skupiliśmy się na wybraniu formuły, która będzie nastawiona na przekazanie informacji - szybko, klarownie, bez zbędnych komunikatów. To jest forma kompletnie sprzeczna z powszechnie dostępnymi materiałami, które chcą nas jak najdłużej zatrzymać przy ekranie monitora. Nam zależy na tym, żebyś spędził tam jak najmniej czasu, a zyskał jak najwięcej wiedzy - wyjaśnia Grzegorz Szałański, kierownik zespołu Fortinet w  Exclusive Networks Poland.

Co mogę zyskać?

Dzięki śledzeniu naszego kanału partnerzy mogą szkolić swoich pracowników, przekazać materiały swoim klientom, używać ich jako argumentów sprzedażowych, pokazując w ten sposób, jak przyjazny jest interfejs FortiGate. Mogą również pomóc handlowcom w zbliżeniu się do części technicznej rozwiązania. Z kolei klienci końcowi mają szansę zdobyć dużą ilość praktycznej wiedzy m.in. z zakresu konfiguracji rozwiązań, przekazanej w bardzo przystępny sposób.

Kolejne odcinki

Tematy kolejnych odcinków są dobierane na podstawie zgłoszeń, które trafiają do naszych inżynierów wsparcia oraz działu HEZO. Dodatkowo każdy odbiorca może zaangażować się bezpośrednio w tworzenie następnych odcinków. Masz ciekawy temat? Napisz do nas na adres: info@40camp.pl lub w komentarzu pod filmikiem na YT, zostań naszym 40funky masterem i bierz aktywny udział w powstawaniu kolejnych materiałów.

Zobacz dostępne odcinki:

Filtrowanie w oparciu o DNS

Routing statyczny i Policy Based Routing

Internet Service Database

Konfiguracja VIP i globalne udostępnianie serwerów

FortiToken Mobile - dwuskładnikowe uwierzytelnianie w oparciu o tokeny  mobilne
Modem - sposób na połączenie do sieci LTE
FortiSandboxCloud
Filtrowanie antywirusowe
FortiCloud
Włączenie URL filteringu
Uruchomienie kontroli aplikacji
Uruchomienie IPS – ochrona przed atakami
Inspekcja komunikacji szyfrowanej HTTPS
Ochrona w oparciu o bazy dostarczane przez CERT
Pierwsze uruchomienie, pierwsza polityka

Zapisz się do naszego newslettera

logo Veracomp Exclusive Networks
info@40camp.pl
Copyright © 2016 – 2024 Exclusive Networks Poland Polityka Prywatności
Realizacja: Bitubi
cross