40camp logo

Ogłoszono nową datę połączenia WiFi4EU

Data drugiego naboru do programu WiFi4EU została ogłoszona na 04 kwietnia 2019 r. o godzinie 13:00 CEST. Dzięki budżetowi na połączenia wynoszącemu 51 mln EUR Komisja rozda 3400 bonów dla europejskich gmin na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy".

Aby móc ubiegać się o bon o wartości 15 000 EUR, gminy muszą zarejestrować się na portalu WIFi4EU przed rozmową. Kupon pozwoli zwycięskiej gminie na utworzenie darmowych sieci Wi-Fi w miejscach publicznych. Połączenie będzie otwarte do godziny 17:00 05 kwietnia 2019 r.

Pierwszy nabór WiFi4EU, który odbył się w listopadzie 2018 r., odniósł olbrzymi sukces - ponad 13 000 gminy z całej Europy wzięło udział i rozdano 2800 kuponów. W związku z zainteresowaniem inicjatywą w tym naborze podniesiono maksymalną liczbę kuponów na państwo uczestnika z 8% do 15% budżetu zaproszenia.

Lista uprawnionych podmiotów do drugiego wywołania inicjatywy WiFi4EU jest już dostępna.

Poniżej można znaleźć gminy (lub równoważne władze lokalne) uzgodnione z każdym krajem uczestniczącym jako listę podmiotów uprawnionych do ubiegania się o inicjatywę WiFi4EU. Jeśli kraj zidentyfikuje "stowarzyszenia utworzone przez gminy", mogą one zarejestrować się w imieniu swoich gmin członkowskich, ale będą musiały osobno złożyć ostateczny wniosek online dla każdej gminy objętej ich rejestracją.

Pobierz listę uprawnionych polskich podmiotów: https://ec.europa.eu/newsroom/dae/document.cfm?doc_id=58293

Veracomp wraz z firmą Fortinet, producentem szerokiej gamy rozwiązań bezpieczeństwa, zaadresował potrzeby beneficjentów programu WIFI4EU oferując w przystępnych cenach, wysokowydajne, bezpieczne i niemal bezawaryjne punkty bezprzewodowe spełniające wymagania programu. Promocją objęto zarówno punkty AP do instalacji wewnętrznych jak i zewnętrznych, gdzie jakość i precyzja wykonania mają znaczenie. Szczegóły promocji dostępne są na https://40camp.pl/3046-fortinet-dla-wifi4eu.

Zapraszamy i trzymamy kciuki za powodzenie w aplikowaniu o bony.

Zapisz się do naszego newslettera

logo Veracomp Exclusive Networks
info@40camp.pl
Copyright © 2016 – 2024 Exclusive Networks Poland Polityka Prywatności
Realizacja: Bitubi
cross