logo
logo

Nowi partnerzy w programie Fortinet Fabric Ready

Fortinet poinformował o dołączeniu dziewięciu nowych partnerów do programu Fabric Ready. Tym samym pula rozwiązań możliwych do zintegrowania w ramach Fortinet Security Fabric została wzbogacona o nowe systemy dla środowisk fizycznych, chmurowych, wirtualnych i sterowanych programowo.

Program partnerski Fabric Ready polega na udostępnieniu interfejsów API platformy Fortinet Security Fabric producentom rozwiązań uzupełniających. Umożliwia to zbudowanie spójnej infrastruktury opartej o systemy różnych dostawców.

Obecnie grono partnerów w ramach programu Fortinet Fabric Ready liczy 22 firmy. Od marca należą do niego poniżej wymienieni dostawcy rozwiązań z poszczególnych obszarów:

  • - Środowiska przetwarzania w chmurze: Hewlett Packard Enterprise (HPE Helion), Nuage Networks from Nokia, VeloCloud oraz Versa Networks;
  • - Punkty końcowe i Internet rzeczy: Attivo Networks;
  • - Zarządzanie: AlgoSec, Hewlett Packard Enterprise (WebInspect);
  • - SIEM: Hewlett Packard Enterprise (ArcSight);
  • - Integracja systemów: Hewlett Packard Enterprise;
  • - Wirtualizacja, SDN, NFV: Cisco (ACI), Nuage Networks from Nokia, Silver Peak, VeloCloud oraz Versa Networks.

Partnerzy uczestniczący w programie zweryfikowali mechanizmy integracji swoich technologii z Fortinet Security Fabric oraz zobowiązali się do wspólnych działań mających na celu zapewnienie współdziałania produktów w przyszłości. Partnerzy będą również mogli wziąć udział we wspólnych aktywnościach marketingowych i wprowadzaniu na rynek nowych produktów razem z Fortinetem.

Szybka i skoordynowana reakcja na zagrożenia jest dziś kluczowa w ochronie przed cyberatakami. Fortinet Security Fabric daje możliwość objęcia zabezpieczeniem całą infrastrukturę przedsiębiorstwa i pozwala innym firmom z branży cyberbezpieczeństwa na integrację swoich rozwiązań poprzez program partnerski Fabric Ready. Usprawnia to wymianę informacji pochodzących z różnych punktów i rozwiązań w sieci, co przekłada się na zwiększone bezpieczeństwo od poziomu Internetu rzeczy aż po chmurę. Witamy nowych partnerów, ceniąc wartość jaką wnoszą poprzez nieustanne starania w ulepszaniu ochrony wszystkich naszych klientów ? mówi John Maddison, wiceprezes ds. produktów i rozwiązań w Fortinet.

Zapisz się do naszego newslettera

logo Veracomp Exclusive Networks
info@40camp.pl
Copyright © 2016 – 2024 Exclusive Networks Poland Polityka Prywatności
Realizacja: Bitubi
cross