40camp logo

Fortinet Next Generation Firewall

Fortinet Next Generation Firewall - zapora sieciowa następnej generacji. Jest to zapora sieciowa rozumiejąca ruch aplikacyjny i podejmująca wobec niego określone działania. W przeciwieństwie do rozwiązania UTM, NGFW tworzone są z myślą o wydajności i dużych sieciach. Rozwiązanie NGFW firmy Fortinet charakteryzuje się wiodącą w branży efektywnością i skutecznością zabezpieczeń. Oferuje szeroki zakres kontroli i przejrzystości, dzięki wykorzystaniu technologii i wiedzy pochodzącej z laboratoriów FortiGuard Labs.

Fortinet dostarcza rozwiązanie Next Generation Firewall na platformie FortiGate. Charakteryzuje się ona 5x większą przepustowością zapory sieciowej, w porównaniu do innych podobnych rozwiązań dostępnych na rynku. Fortinet oferuje również w ramach NGFW rozwiązania zaawansowanej ochrony przed zagrożeniami ATP (Advanced Threat Protection). Dzięki temu dostarczaja jeszcze lepsze narzędzia do zwalczania i łagodzenia wielowektorowych, uporczywych ataków.


FortiGate Next Generation Firewall wykorzystuje specjalnie zaprojektowane procesory bezpieczeństwa i analizę zagrożeń laboratoriów FortiGuard, aby zapewnić najlepszą ochronę i wysoką wydajność, w tym zaszyfrowany ruch. FortiGate zmniejsza złożoność dzięki automatycznemu wglądowi w aplikacje, użytkowników i sieć oraz zapewnia oceny bezpieczeństwa w celu zastosowania najlepszych praktyk bezpieczeństwa.

 

 

Zapisz się do naszego newslettera

logo Veracomp Exclusive Networks
info@40camp.pl
Copyright © 2016 – 2024 Exclusive Networks Poland Polityka Prywatności
Realizacja: Bitubi
cross