logo
logo

Fortinet Security Fabric

W coraz bardziej złożonych środowiskach sieciowych Fortinet Security Fabric łączy technologie przeznaczone do ochrony punktów końcowych, warstwy dostępu, sieci, aplikacji, centrum danych, treści i chmury w jedno rozwiązanie oparte na współpracy, którym można sterować z jednego interfejsu.

Koncepcja Fortinet Security Fabric (FSF) opiera się na pięciu głównych zasadach:

  • Skalowalność: FSF zapewnia płynną i wszechobecną ochronę rozproszonego przedsiębiorstwa, rozciągającą się od Internetu rzeczy po chmurę. Oferuje także funkcje inspekcji danych pakietowych, chroni protokoły aplikacji oraz dogłębnie analizuje treści nieuporządkowane.
  • Świadomość: z punktu widzenia zasad i logowania FSF działa jako jedność. Umożliwia to całościową segmentację pozwalającą ograniczyć ryzyko powodowane przez zagrożenia zaawansowane.
  • Bezpieczeństwo: z punktu widzenia zasad i logowania FSF działa jako jeden podmiot oparty na współpracy. Dzięki temu poszczególne produkty wchodzące w jej skład mogą współdzielić globalne i lokalne informacje o zagrożeniach oraz ochronie przed nimi.
  • Możliwość działania: chmurowe systemy Big Data firmy Fortinet centralizują i korelują informacje o zagrożeniach oraz dane sieci. Dzięki temu mogą w czasie rzeczywistym przekazywać wszystkim urządzeniom ochrony stosowanym w strukturze zabezpieczeń sieciowych użyteczne informacje o zagrożeniach.
  • Otwartość: dobrze zdefiniowane, otwarte interfejsy API umożliwiają włączenie do struktury rozwiązań czołowych partnerów technologicznych. Pozwala to FSF dynamicznie adaptować się do rozwijającej się architektury sieciowej oraz zmieniającego się środowiska zagrożeń.

Zapisz się do naszego newslettera

logo Veracomp Exclusive Networks
info@40camp.pl
Copyright © 2016 – 2023 Exclusive Networks Poland Polityka Prywatności
Realizacja: Bitubi
cross