logo
logo

FortiAuthenticator

FortiAuthenticator to urządzenie do zarządzania tożsamością użytkowników. Pozwala zwiększyć bezpieczeństwo przedsiębiorstwa poprzez uproszczenie i centralizację zarządzania i przechowywania używanych podczas uwierzytelniania informacji o użytkownikach. Platforma FortiAuthenticator została zaprojektowana jako centralna baza danych uwierzytelniających użytkowników. Umożliwia kontrolowanie dostępu użytkowników za pomocą różnorodnych mechanizmów uwierzytelniających, takich jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe, weryfikacja tożsamości i kontrola dostępu do sieci.

Zalety:

  • Proste wdrożenie i ekonomiczna aktualizacja z poziomu istniejących rozwiązań FortiToken.
  • Scentralizowane uwierzytelnianie użytkowników z wykorzystaniem standardowych mechanizmów RADIUS lub LDAP. Dzięki temu platforma zapewnia obsługę najszerszej gamy serwerów dostępu do sieci.
  • Integracja z istniejącymi bazami danych uwierzytelniających opartymi na LDAP.
  • Solidne uwierzytelnianie dwuskładnikowe daje dodatkową ochronę i większą pewność potwierdzenia tożsamości w porównaniu z tradycyjnym uwierzytelnianiem za pomocą hasła.
  • Integracja technologii jednokrotnego logowania FSSO z istniejącą infrastrukturą Active Directory. Dzięki temu zapewnia przejrzystość procesu uwierzytelniania i możliwości stosowania polityk FortiGate opartych na tożsamościach użytkowników.

Zapisz się do naszego newslettera

logo Veracomp Exclusive Networks
info@40camp.pl
Copyright © 2016 – 2023 Exclusive Networks Poland Polityka Prywatności
Realizacja: Bitubi
cross