40camp logo

Szkolenie Fast track FortiAnalyzer

Szkolenie Fast track FortiAnalyzer to czterogodzinne warsztaty przeznaczone dla kadry technicznej Partnerów Fortinet oraz Klientów końcowych.

TERMIN: 12 lipca 2021, godzina 9:00

PROWADZĄCY: Maciej Leszczak, System Engineer, Veracomp  - Exclusive Networks Poland SA

Format: 4-godzinny warsztat techniczny

FortiAnalyzer jest częścią Fortinet Security Fabric, zajmuje się złożonością operacji, z którymi mają do czynienia zespoły ds. bezpieczeństwa na całym świecie.
Umożliwia on maksymalizację działań i efektywności niewielkiego zespołu ds. bezpieczeństwa. Odbywa się to poprzez zapewnienie szerokiej widoczności i kontroli całej cyfrowej powierzchni ataku organizacji. Zintegrowane rozwiązanie zmniejsza złożoność obsługi produktów wielopunktowych, a automatyzacja przepływu pracy w zakresie bezpieczeństwa zwiększa szybkość działania.

Osoby, które wezmą udział w warsztatach dowiedzą się:

  • Jak używać playbooków do automatyzacji przepływów pracy w celu zmniejszenia obciążenia pracą zespołu ds. bezpieczeństwa
  • Jak używać programów obsługi zdarzeń FortiGate do automatyzacji działań za pomocą szwów automatyzacji    
  • Jak pracować z dziennikami analitycznymi i generować niestandardowe raporty
  • Poznają zalety korzystania z FortiAnalyzera w celu uproszczenia operacji SOC

FortiAnalyzer - kluczowy element struktury Security Fabric, pozwala na uproszczenie operacji związanych z bezpieczeństwem, umożliwiając przedsiębiorstwom na każdym etapie rozwinięcia centrum operacji bezpieczeństwa (SOC) płynną integrację widoczności i automatyzacji zabezpieczeń.

Weź udział w szkoleniu Fast track FortiAnalyzer i zdobądź praktyczne doświadczenie oraz zobacz, jak to rozwiązanie zapewnia organizacjom zaawansowane rejestrowanie i raportowanie, analitykę i automatyzację Security Fabric.

 

Zapisz się do naszego newslettera

logo Veracomp Exclusive Networks
info@40camp.pl
Copyright © 2016 – 2024 Exclusive Networks Poland Polityka Prywatności
Realizacja: Bitubi
cross