logo
logo

Fast Track FortiAnalyzer

Szkolenie Fast track FortiAnalyzer to czterogodzinne warsztaty przeznaczone dla kadry technicznej Partnerów Fortinet oraz Klientów końcowych.

PROWADZĄCY: Maciej Leszczak, System Engineer,  Exclusive Networks Poland

Format: 4-godzinny warsztat techniczny
FortiAnalyzer jest częścią Fortinet Security Fabric, zajmuje się złożonością operacji, z którymi mają do czynienia zespoły ds. bezpieczeństwa na całym świecie.

Umożliwia on maksymalizację działań i efektywności niewielkiego zespołu ds. bezpieczeństwa. Odbywa się to poprzez zapewnienie szerokiej widoczności i kontroli całej cyfrowej powierzchni ataku organizacji. Zintegrowane rozwiązanie zmniejsza złożoność obsługi produktów wielopunktowych, a automatyzacja przepływu pracy w zakresie bezpieczeństwa zwiększa szybkość działania.

Osoby, które wezmą udział w warsztatach dowiedzą się:
• Jak używać playbooków do automatyzacji przepływów pracy w celu zmniejszenia obciążenia pracą zespołu ds. bezpieczeństwa
• Jak używać programów obsługi zdarzeń FortiGate do automatyzacji działań za pomocą szwów automatyzacji
• Jak pracować z dziennikami analitycznymi i generować niestandardowe raporty
• Poznają zalety korzystania z FortiAnalyzera w celu uproszczenia operacji SOC

FortiAnalyzer - kluczowy element struktury Security Fabric, pozwala na uproszczenie operacji związanych z bezpieczeństwem, umożliwiając przedsiębiorstwom na każdym etapie rozwinięcia centrum operacji bezpieczeństwa (SOC) płynną integrację widoczności i automatyzacji zabezpieczeń.

Weź udział w szkoleniu Fast track FortiAnalyzer i zdobądź praktyczne doświadczenie oraz zobacz, jak to rozwiązanie zapewnia organizacjom zaawansowane rejestrowanie i raportowanie, analitykę i automatyzację Security Fabric.

Zapisz się do naszego newslettera

logo Veracomp Exclusive Networks
info@40camp.pl
Copyright © 2016 – 2024 Exclusive Networks Poland Polityka Prywatności
Realizacja: Bitubi
cross