Grupa Veracomp jest liderem dystrybucji z wartością dodaną (VAD – Value Added Distribution) w zakresie rozwiązań teleinformatycznych.

Spółka prowadzi działalność w 18 krajach Europy Środkowo-Wschodniej, zatrudniając ponad 350 osób. Veracomp dostarcza kompleksowe rozwiązania IT, mające zastosowanie we wszystkich sektorach gospodarki.

Artur Madejski
Product Manager Fortinet 

+48 609 801 014
artur.madejski@veracomp.pl 


W najbliższych tygodniach, gdy większość z nas będzie pracować w systemie home office, niezbędne jest zapewnienie zdalnego, bezpiecznego dostępu do firmowej sieci. Taką możliwość stwarza Fortinet. Każda firma, która korzysta z urządzenia FortiGate, może szybko i całkowicie bezpłatnie skonfigurować wirtualną sieć prywatną i korzystać tylko z szyfrowanych połączeń za pośrednictwem darmowej aplikacji FortiClient VPN.

Wydajność, którą oferuje NGFW od Fortinet, pozwala nawet najniższym modelom urządzeń na zestawienie kilkudziesięciu połączeń w ramach bezpiecznych tuneli VPN.

Obejrzyj specjalnie przygotowany webinar, dowiedz się jak szybko i bezkosztowo skonfigurować SSL VPN i zapewnij bezpieczne połączenia dla pracowników zdalnych.


PRACA ZDALNA

Fortinet

POBIERZ instrukcję konfiguracji SSL VPN >>
Konfigurator poświadczeń użytkowników >>

Zapraszamy na webinar Grześka Wilka 

ZOBACZ WEBINAR

OBEJRZYJ WEBINAR NA TEMAT PLATFORMY FORTICLIENT

TELEWORKING

Rozwiązania wspierające bezpieczną telepracę z Fortinet