O nas

Co to jest FortiCamp?

FortiCamp to strona poświęcona rozwiązaniom Fortinet, a co za tym idzie bezpieczeństwu sieci i cyberzagrożeniom.

Compendium CE

Compendium Centrum Edukacyjne jest autoryzowanym ośrodkiem szkoleniowym wiodących producentów branży IT. Od 2000 roku oferuje szkolenia z zakresu zaawansowanych technologii teleinformatycznych w Polsce oraz krajach Europy Środkowowschodniej. Centrum dostarcza wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne niezbędne do funkcjonowania w warunkach szybkiego rozwoju technologicznego.

Więcej: www.compendium.pl

Fortinet

Fortinet jest pionierem i światowym liderem rynku zintegrowanych i akcelerowanych sprzętowo systemów zarządzania zagrożeniami ? Unified Threat Management (UTM). Rozwiązania te są stosowane przez przedsiębiorstwa oraz dostawców usług telekomunikacyjnych w celu zwiększenia bezpieczeństwa przy jednoczesnym obniżeniu całkowitych kosztów operacyjnych. Produkty Fortinet integrują wiele funkcji bezpieczeństwa: zaporę ogniową, ochronę antywirusową, VPN SSL, VPN IPSec, wykrywanie intruzów, zabezpieczenie przed spamem i programami szpiegującymi oraz zarządzanie ruchem. Urządzenia wykorzystują technologię ASIC i oferują nie tylko zabezpieczenia sieci każdej wielkości, ale też zarządzanie i raportowanie. Fortinet jest również dostawcą dedykowanych systemów do zabezpieczeń stacji roboczych, baz danych oraz aplikacji. Produkty Fortinet otrzymały certyfikaty ICSA dla funkcji zapór ogniowych, ochrony antywirusowej, antyspamowej, wykrywania włamań, VPN SSL i IPSec. Fortinet jest prywatną firmą z siedzibą w Sunnyvale, w Kalifornii.

Więcej: www.fortinet.pl

Veracomp

Veracomp SA – autoryzowany dystrybutor Fortinet. Od początku działalności Veracomp realizuje model czystej dystrybucji. Produkty i usługi oferuje wyłącznie do dalszej odsprzedaży. Klientami i Partnerami Handlowymi Veracomp są integratorzy systemów informatycznych, sklepy i salony komputerowe, firmy specjalizujące się w obsłudze sektora MSP a także dostawcy usług internetowych i operatorzy telekomunikacyjni. W 1996 roku zapoczątkowana została strategia dystrybucji z wartością dodaną, która jest realizowana do dziś zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. Firma inwestuje w zdobycie know-how, edukację i doradztwo techniczne. Obecnie do każdego produktu Veracomp dodaje własne wartości. Proponuje doradztwo przed zakupem, pomoc w pozyskiwaniu klientów i finalizowaniu sprzedaży, a także usługi w trakcie wdrożenia i eksploatacji rozwiązania.

Więcej: www.veracomp.pl


Wybierz listę(y):