Serwisy FortiGuard

Fortinet jest jedynym dostawcą zabezpieczeń sieciowych, który posiada własny globalny zespół zajmujący się badaniem zagrożeń i reagowaniem na nie – FortiGuard. Nieustannie monitoruje on środowisko zagrożeń i zapewnia klientom nieprzerwaną ochronę w czasie rzeczywistym przed najnowszymi atakami internetowymi.

fortiguard Taka organizacja pracy pozwala dostarczać aktualizacje przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Gwarantuje zatem najkrótsze w branży czasy reakcji na pojawiające się zagrożenia skierowane przeciw klientom, sieciom, treściom i urządzeniom mobilnym. Analitycy współpracują ponadto z czołowymi na świecie organizacjami monitorującymi zagrożenia, wymieniając się z nimi informacjami o nowych i pojawiających się zagrożeniach. Przyczyniają się także do rozwoju branży zabezpieczeń, identyfikując oraz zgłaszając luki bezpośrednio do dostawców sprzętu, systemów operacyjnych i aplikacji.

Usługi subskrypcji pozwalają korzystać z ujednoliconej ochrony przeciwko zaawansowanym atakom ukierunkowanym oraz zagrożeniom mieszanym. Poza kontrolowaniem sygnatur zapewniają one dynamiczne mechanizmy zabezpieczające, takie jak działający w chmurze sanboxing FortiGuard czy usługi sprawdzania reputacji adresów IP.

Serwisy FortiGuard zostały opracowane od podstaw z myślą o zoptymalizowaniu wydajności i zmaksymalizowaniu ochrony na wszystkich platformach zabezpieczających Fortinet. Zespół FortiGuard nieustannie aktualizuje informacje o zagrożeniach i rozpowszechnia je za pośrednictwem globalnej sieci dystrybucyjnej.

Produkty

FortiGuard produkty

Usługi i pakiety

FortiGuard bundles


Wybierz listę(y):